Hanna Bytniewska


Od 2006 roku zajmuję się obrazem jako grafik i fotograf freelancer.
Jestem absolwentką Instytutu Sztuk Pięknych UMCS oraz Podyplomowego Studium Design Management Szkoły Głównej Handlowej i Instytutu Wzornictwa Przemysłowego.
Równolegle realizuję komercyjne i własne projekty artystyczne w Polsce i za granicą. Cenię możliwość rozwoju i staram się poszerzać swoje horyzonty dlatego nieustannie pogłębiam swoją wiedzę nie tylko w dziedzinie sztuk wizualnych, ale też psychologii widzenia, marketingu, socjologii. Interesuje mnie przede wszystkim fotografia, projektowanie graficzne oraz zastosowanie obrazu w nowoczesnych technologiach.

Specjalizuję się w projektowaniu opakowań, retuszu fotografii, fotografii produktowej oraz tworzeniu spójnej identyfikacji wizualnej marek zgodnej z wartościami i skojarzeniami pożądanymi w grupie docelowych odbiorców. Moje ilustracje ukazały się na okładkach kilku książek oraz w czasopiśmie „Filozofuj!”. Jestem również autorką kilku artykułów na temat designu, które ukazały się m. in. w kwartalniku ASP „Aspiracje” oraz roczniku „Art Inquiry”.
Jedyną rzeczą jaką mam naprawdę […], jest moje własne życie i mój własny punkt widzenia. -Krzysztof Kieślowski

Napisz do mnie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania wiadomości zwrotnej.